Půjde auto prodat aníž bych ho přihlašoval na sebe? I přesto že je odhlášeno na mě?

Zdravim,nedavno jsem koupil auto no a mám menší problěm,respektivě nevim si rady,chtěl bych auto prodat nějak mě nebaví,a tak dotaz zní,půjde auto prodat novýmu majiteli i když už je na mě odhlášený? aníž bych potom něco platil,konkrétně musel auto přihlásit na sebe?..tam je háček že se musí uhradit Eko daň při přihlášení. A druhý dotaz zní ohledně té eko daňě,nevíte někdo jakou normu splnuje BMW E34 520i r.v. 1989..motor m20b20 :) Předem všem děkuji..

Odpovědi
Natálka 21

Odhlásit by jste ho musel tak jako tak.Udělát prostě polopřevod. A váš zájemce se kterým sepíšete smlouvu si ho na sebe přihlásí. A zaplatí ekologickou daň.
Nezapomeňte si hned zrušit povinné ručení.

Toto BMW patří do normy Euro I

cukrar

anonyme, vozidlo se prodává podle občanského zákoníku, nikoliv podle toho co je uvedeno v techničáku.
Takže přesně. Vozidlo prodáte komukoliv, bez toho abyste ho musel na sebe dohlásit.
Pokud by bylo třeba ještě více podrobně, klidně se ptejte.
OK?