Michal Kole

Půjčují si Vaše děti na „tamto“ vaší manželskou postel?

To se v ní vyválí jak jste ji Vy rodiče ráno opustili a jak jí opustí Vaše děti tak zůstane do Vašehio použití večer ?

Pro mazala: Otázka je napsaná slušně, tak není důvod mazat.

Někteří rodiče jsou třeba tak naivní a nenapadne je, že děti můžou být tak drzí že použijí i jejich postel.

Takže otázka může sloužit i k osvětě rodičů

Nejlepší odpověď
salsa verde

Tak já se přiznám-ano moje děti ji použijí a přesně jak říkáš-vyválí se v ní a jak ji opustí tak zůstane. Pak ji ale musím uklidit protože na lego kostičkách, autíčkách, vláčkách a nářadí z kuchyně se dost blbě spí. Jo a kolikrát se tam válíme spolu a hrajem si…je to moc fajn 🙂

Další odpovědi
manon

Musíš jim včas pořídit dostatečně pohodlnou vlastní postel – raději už ve 13ti, to nikdy nevíš, že jo :) Pak se na Tvoji postel ani neohlídnou – leda že bys jim ji vždy čistě povlíkl a kolem zapálil pár svíček…
Doplňuji:
Bolak: Fuj. To je incest na druhou :) Se sourozencem v rodičovské posteli! :((

bolak

Když píšeš: „půjčují si vaše děti na <tamto>“, máš namysli styk mezi sourozenci?