Jiri Pi

Půjčovna oděvů – co je potřeba k podnikání v tomto oboru?

Chtěl bych začít podnikat – půjčovna oděvů. V případě, že si pronajmu prostor bude třeba nějaká kontrola, např. hygiena, hasiči apod.? Popř. kde bych dostal bližší a potřebné info, co je potřeba k podnikání v tomto oboru? Děkuji
Doplňuji:
Otázku peněz tu neřeším.

Odpovědi
brejlous

Dobrý den,

není problém zajít na finanční úřad kde Vám podají podrobnější informace. Také si myslím, že pokud uvažujete o investici do vašeho podnikání, tak je dobré se před pučením peněz porozhlédnout jaké půjčky a hlavně kdo nabízí. Doporučuji tento srovnávač: http://www.co­olpujcky.cz/srov­nani-pujcek

anonym

Rychle se zasekat lichvářům.