panenka

Půjčky nebankovní A NA SMĚNKU

Dobrý večer dnes jsem se vrátila od známé už jsem zde o ní jednou psala chtěla by si vzít půjčku nějakou nebankovní nebo na směnku protože jí banka půjčku neposkytne osobně jí to neschvaluji řekla jsem jí to ale nedá si říct prý nutně potřebuje peníze máte s těmito půjčkami nějaké zkušenosti a znáte nějaké dobré instituce které jí to poskytnou nerada bych aby se jí něco přihodilo děkuji

Odpovědi
Michal Kole

Pokud vím, tak na směnku je to nebezpečnější, že ji musíte zaplatit a není proti tomu žádné odvolání. Píšu to možná nesrozumitelně, ale sám to nevím přesně.

carlos john

Stal jsem se obětí podvodu, ale když jsem viděl příspěvek o půjčce o tom, jak žena se třemi dětmi získala půjčku z nabídky půjčky Mr. Christ Harmony, byl jsem zdrcen. Právě jsem dostal svou půjčku schválenou 5. září 2023 a půjčku jsem obdržel 6. září 2023. Pokud jste ve finanční krizi, neváhejte kontaktovat tohoto soukromého věřitele, který poskytuje půjčku s 2% úrokovou sazbou po celém světě . Získejte svou legitimní půjčku v nabídce půjčky Mr. Christ a přestaňte ztrácet čas s falešnými věřiteli. Kontaktujte nyní e-mailem: (christharmonyloanfund@gmail.com)