Avatar uživatele
panenka

Půjčky nebankovní A NA SMĚNKU

Dobrý večer dnes jsem se vrátila od známé už jsem zde o ní jednou psala chtěla by si vzít půjčku nějakou nebankovní nebo na směnku protože jí banka půjčku neposkytne osobně jí to neschvaluji řekla jsem jí to ale nedá si říct prý nutně potřebuje peníze máte s těmito půjčkami nějaké zkušenosti a znáte nějaké dobré instituce které jí to poskytnou nerada bych aby se jí něco přihodilo děkuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Jahoda, rynek878 před 4909 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Michal Kole

Pokud vím, tak na směnku je to nebezpečnější, že ji musíte zaplatit a není proti tomu žádné odvolání. Píšu to možná nesrozumitelně, ale sám to nevím přesně.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
carlos john

Stal jsem se obětí podvodu, ale když jsem viděl příspěvek o půjčce o tom, jak žena se třemi dětmi získala půjčku z nabídky půjčky Mr. Christ Harmony, byl jsem zdrcen. Právě jsem dostal svou půjčku schválenou 5. září 2023 a půjčku jsem obdržel 6. září 2023. Pokud jste ve finanční krizi, neváhejte kontaktovat tohoto soukromého věřitele, který poskytuje půjčku s 2% úrokovou sazbou po celém světě . Získejte svou legitimní půjčku v nabídce půjčky Mr. Christ a přestaňte ztrácet čas s falešnými věřiteli. Kontaktujte nyní e-mailem: (christharmonyloanfund@gmail.com)

Nový příspěvek