alena1

Půjčka u provident

vzala jsem si pujčku u provident,.před třema dněma,.3-tisice,.jsem z chomutova,ve smlouve mam že když do 14-dni vratim tak je to bez poplatku.dnes me řekla pani ktera si mela chodit pro tydeni splatky že cele to po mě nechce a mam to jit zaplatit az do karlovych varu,.na pobočku,.když chci zaplatit splatku do 14-dnu abych nemela uroky,ma pravo me to vzit nebo odmitnout?Prosim vas abych nemusela jezdit do Varu mužu to poslat jim složenkou,.do tich 14-dni jim přijdou penize ještě dřiv,.AKORAT PANI ŘIKALA ŽE TAM MUSIM OSOBNĚ,.PROSIM PORADTE,.DĚKUJI MOC.-,.

Nejlepší odpověď
anonym

Nemyslíte,že jste se tady měla poradit dříve,než jste uzavřela smlouvu ?

Další odpovědi
benaja

Nemáte ve smlouvě telefon?Já bych to zkusil jim brnknout,pozeptat se co a jak,jen mi je divný,že tyhle firmičky by půjčovaly bez poplatku?Nepo­nechejte to jen tak,mohla by jste se dostat do problémů,aby vám za čas,bez oznámení doma nezazvonili exekutoři!

Terryle

Snažej se vás odradit od co nejrychlejší splátky, protože úrok je pro ně výdělek.
Zajela bych do Varů osobně a nekoukala bych se na zabití půldne a za cestu. Vyřídit to co nejdřív a zbavit se toho. Fuj, půjčky, metla dnešní doby.

Mili @

Jó, paní to na Vás zkoušela. Já si myslím, že pokud Vám peníze předala, může je i převzít zpět a půjčku zrušit!!!
Mimochodem, Provident…???
Jedna z nejblbějších půjček!!!!
Ale pro jistotu – ověřit telefonicky!!!!