slavie

půjčka na dobré slovo

vzala jsem si úvěr více než statisícový pro kamarádku.mou chybou na dobré slovo ale kamarádka se k ničemu nemá aby mě úvěr začala splácet,jak tyto peníze z ní dostanu?děkuji

Nejlepší odpověď
anonym

Napiš ji dopis ( e-mail ) ve kterém uveď přibližně toto: Vzala jsem si na Tebe úvěr ve výši xxx Kč a zavázala jsi se,že mi to budeš pravidelně splácet........

A pokud její odpověď bude formulovaná tak,že se dá rozpoznat její závazek,můžeš s její odpovědi a tím i jejím závazkem uspět u soudu.

Zdroj: Vlastní zkušenost

Další odpovědi
Michal Kole

Dost problematicky. Jedině snad nějaké svědectví nebo alespoň čestné prohlášení.

venkovan

Zásad č.1: Na dobré slovo půjčit maximálně neoblíbenou tchýni.