janeknovak

Půjčit vzdálenému známému peníze?

Půjčili byste vzdálenému známému 10 000 Kč ?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
badisko

Ano

chybi ti tam jeste jina moznost …

Zalezi co si pod tim pojmem vzdaleny znamy mam predstavit…:D
ale za urcitych podminek ano ..Jenze bylo dobre vedet na jak si dotycny zije a zda to neni krivak …eakze ..pokud by bylo vse optimalni ..tak ano za predpokladu ..ze ho znam dyl … ma stale zamestnani a penize by potreboval treba na koupi noveho vozu a chybelo by mu tech 10 000 a podobne …Vedel bych ze to neni zadnej vycuranek ..smlouvu o pujce by podepsal ..tak proc ne …ale kdyby to byl lempl tak ne ani nahodou …

Další odpovědi
brillant

Ne

Bedy

Ne

Ne, od toho tu jsou solidní banky nebo slidní nebankovní společnsoti, které se títmo zabývají. A pokud mu tam nepůjčují, tak je to vzkaz, ať si nikde nepůjčuje, protože by to nezvládal splácet.

Určitě si nepůjčovat u společností, které najdete na ulici nalepené na lampě nebo v anoncích. Nikam prostě nevolat.

hawranek

Ne

gundhii

Ne

Dochy

Ano

Doplňuji:
Sice ano, jsem měkej, ale bacha. Z vlastní nedobré zkušenosti vím, že lidé v tomhle jsou dost nespolehlivý a i z dobrých kamarádů se mohou docela rychle stát ne moc dobří kamarádi (pokud mám mluvit/psát slušně) pokud po nich budete chtít plnění závazků. Takže ANO pouze za podmínky, že dotyčného opravdu znáte a VÍTE, že k němu můžete mít důvěru.
TZN: znáte jeho vztah k práci, k závazkům, důvody k půjčce, a jeho fin. situaci a výhledy. A počítáte i s tím, že se může stát něco neočekávaného a o ty peníze přesto všechno přijdete.

ivoscz

Ne

Ne, ať si půjčí od někoho koho zná víc nebo v bance či nebankovce.

Můžeš mu poradit, že Provident má teď nový produkt – bezhotovostní půjčku, kdy se tolik nepřeplatí. Moc tomu nerozumím víc najdeš na netu, třeba na http://www.os­vedcenapujcka­.cz/

Orange

Ne

zjentek

Ano

půjčil bys mi taky prosím?

anonym

Ano

Ale ať se mu to líbí nebo ne, tak by to bylo oproti smlouvě která by byla sepsána právníkem a notářem potvrzen. Nehodil bych si na triko že mi to nebude splácet.

Lenča59

Ne

anonym

Ne

Doplňuji:
Stromy pučí, všechno to pučí, jen mě nikdo nepučí, takže NE