Půjčili jste mobil člověku, kterého neznáte a on si potřebuje nutně zavolat?

Nejlepší odpověď
marci1

Ne, byli to ale opravdu trochu „zvláštní týpci“, kteří mě o to žádali. ☹ Pokud by potřebovali zavolat záchranku, hasiče nebo policii, tak bych jim tam zavolala. To se mi už několikrát stalo. Z ruky mobil ale nedám. 🙂

Další odpovědi
quentos

Půjčil a po dobu hovoru ho bedlivě sledoval… vše proběhlo v pořádku.

lexx

jenom vyjímečně a v nouzi, je nedobré zviditelnit osobní tel.č.

gecco

Ne, ale jsem ochoten číslo, které potřebuje, vytočit a hovor zprostředkovat – su už moc zdechlej běhat za zlodějíčky…
😉

anonym

Jak píší předemnou, zprostředkuji hovor ( nemám na to ,abych někomu platil jeho hovory).Jestliže všichni chválí tuto dobu, tak ať si svoje hovory platí sami, do dneška mně NIKDO NIC ZADARMO NEDAL.
Máš nouzi, půjčím, ale nejdříve dej padesátku(stovku) a já ti vrátím z toho kolik jsi provolal.

štamgast

Ne.

Mapel

Syn to udělal a to bylo naposledy co viděl mobil.

mosoj

Klidně ho půjčím. Samozřejmě po posouzení situace.
Tajit číslo, to mně podrž. Telefon mám pro osobní kontakt s okolím a pro své zákazníky !!!

PetrXY

Ano. Jednou a naposled.

bolak

Řeknu že nemám. Blbý je když to dořeknu, a on najednou začne zvonit. To už se mi taky jednou stalo :)

anonym

https://pixaba­y.com/static/u­ploads/photo/2013/07/1­2/13/50/smiley-147407_640.png

Gecco, a to jako budeš mít MT stále v ruce ?

gecco

Jo – kdo potřebuje něco ode mne, musí ´vydržet´ mé podmínky…
😉

anonym

Sakra, ten odkaz není funkční, i když byl free. Zkusím druhý free! : https://pixaba­y.com/static/u­ploads/photo/2013/07/1­3/10/27/hand-157251_640.png