zzzzz

Půjčili by jste cizímu člověku vysavač?

Včera jsem náhodou shlédla pořad „Očima Josefa Klímy“, figurant v županu a papučích obcházel v paneláku byty a představil se jako nový soused z jiného patra, a chtěl půjčit vysavač.

Někteří se vymluvili, že nemají, jiní mu ho půjčili.

Co vy půjčili by jste něco někomu v županu a papučích, kdyby vám tvrdil, že je váš nový soused???

Nejlepší odpověď
pizlicka

asi bych se zeptala,a místo koho to vlastně bydlíte?
Doplňuji:
a kdyby mi odpověď neseděla,řekla bych přímo,at se nezlobí,ale že nepujcim.at nehleda chybu u sebe,ale ze je chyba ve mě,že neduvěřuji.

Další odpovědi
Sarrow

Rozhodně bych ho nepůjčil člověku kterého vidím poprvé a to i kdyby viděl z okna stěhováky.

anonym

Pokud bych jej znal, ano.
Pokud bych jej neznal – ne.
😉

dudu

Z fleku nedokáži odpovědět a posouzení prosby neznámého bych nechal na manželce. Ta asi byla v předchozím životě domovnicí. Vede účetnictví baráku i tzv. plemennou knihu, má v merku všechny poruchy i migraci obyvatel domu. Drbna není, snad jen biologický PC.

NikkiHeat

Auto, dýmku, manželku a vysavač nepujčuju ))))

Drap

Určitě ne.

brillant

Ne.

Hamon

Ale jistě, donesl bych mu ho ke dvěřím od bytu a počkal, až je otevře. Už se mi jednou něco podobného stalo.

marci1

Samozřejmě, že ne. Jen tomu, koho dobře znám. Ale je fakt, že je mi upřímně líto těch lidí, kteří půjčili.Prostě si nedokáží představit, že kdyby to neudělali oni, dokáže to udělat někdo jiný. Je velmi smutné, že člověk dnes musí být v první řadě nedůvěřivý a nevěřit nikomu. ☹

ptáč

Nejde o vysavač ale o to co vám pak soused s vysavačem vrátí do bytu.

http://kreativ­nifyziologie.u­pol.cz/index.php/vy­kladovy-slovnik/26-vykladovy-slovnik/zivocisna-fyziologie/37-parazite

Skvirukl

Ne, nepůjčila. Cizím lidem nevěřím. Nemusí ho vrátit. Nemusí to být ani soused.

zzzzz

Je šílené, co všechno ty zloděje napadne. Prý tak někdo okradl jejich kolegyni, tak udělali test, kolik lidí se nechá okrást. Pak jim to vraceli. 🙂