Avatar uživatele
zzzzz

Půjčili by jste cizímu člověku vysavač?

Včera jsem náhodou shlédla pořad „Očima Josefa Klímy“, figurant v županu a papučích obcházel v paneláku byty a představil se jako nový soused z jiného patra, a chtěl půjčit vysavač.

Někteří se vymluvili, že nemají, jiní mu ho půjčili.

Co vy půjčili by jste něco někomu v županu a papučích, kdyby vám tvrdil, že je váš nový soused???

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, Drap, gagaga, marci1 před 3682 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
pizlicka

Odpoveď byla označena jako užitečná

asi bych se zeptala,a místo koho to vlastně bydlíte?
Doplňuji:
a kdyby mi odpověď neseděla,řekla bych přímo,at se nezlobí,ale že nepujcim.at nehleda chybu u sebe,ale ze je chyba ve mě,že neduvěřuji.

Upravil/a: pizlicka

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?zzzzz Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Sarrow

Rozhodně bych ho nepůjčil člověku kterého vidím poprvé a to i kdyby viděl z okna stěhováky.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Pokud bych jej znal, ano.
Pokud bych jej neznal – ne.
😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Z fleku nedokáži odpovědět a posouzení prosby neznámého bych nechal na manželce. Ta asi byla v předchozím životě domovnicí. Vede účetnictví baráku i tzv. plemennou knihu, má v merku všechny poruchy i migraci obyvatel domu. Drbna není, snad jen biologický PC.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
NikkiHeat

Auto, dýmku, manželku a vysavač nepujčuju ))))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Určitě ne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
brillant

Ne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hamon

Ale jistě, donesl bych mu ho ke dvěřím od bytu a počkal, až je otevře. Už se mi jednou něco podobného stalo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Samozřejmě, že ne. Jen tomu, koho dobře znám. Ale je fakt, že je mi upřímně líto těch lidí, kteří půjčili.Prostě si nedokáží představit, že kdyby to neudělali oni, dokáže to udělat někdo jiný. Je velmi smutné, že člověk dnes musí být v první řadě nedůvěřivý a nevěřit nikomu. ☹

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ptáč

Nejde o vysavač ale o to co vám pak soused s vysavačem vrátí do bytu.

http://kreativ­nifyziologie.u­pol.cz/index.php/vy­kladovy-slovnik/26-vykladovy-slovnik/zivocisna-fyziologie/37-parazite

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Skvirukl

Ne, nepůjčila. Cizím lidem nevěřím. Nemusí ho vrátit. Nemusí to být ani soused.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zzzzz

Je šílené, co všechno ty zloděje napadne. Prý tak někdo okradl jejich kolegyni, tak udělali test, kolik lidí se nechá okrást. Pak jim to vraceli. 🙂

před 3682 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek