vevinka007

Půjčení peněz

Dobrý den chtěla bych se zeptat jestli jdou půjčit peníze od nějakého investora, sponzora i ve věku míň než 18 let, děkuji.

Nejlepší odpověď
Dochy

Proč se ptáš na stejné blbosti pořád dokola? Už ses na půjčku nezletilým ptala. Legálně to nejde. A ani to nezkoušej. Zdá se, že se snažíš za každou cenu dostat do průseru.
A investor a sponzor je docela rozdíl. Investor poskytne za nějakých podmínek peníze a předpokládá, že se mu se ziskem vrátí. Sponzor poskytne peníze, může poskytnout i nějaké služby, ev. tvé počínání zastřešit a očekává obvykle reklamu, někdy i jen dobrý pocit.

Další odpovědi
Hudler

Kolik chceš půjčit? Zkoušela jsi rodinu?

KarolínaNovo

Mně přijde zbytečné se zadlužit už v tak nízkém věku. Zkus nejdřív příbuzný a kamarády. Já jsem nikdy půjčku nechtěla a dlouho jsem ji nepotřebovala. Vloni jsem ale dostala v práci výpověď, tak jsem se rozhodla, že začnu podnikat. Na rozjezd podnikání jsem ale neměla dost peněz, tak jsem musela využít nějaké půjčky pro podnikatele a nakonec jsem si vybrala z https://www.puj­cky.zone/ .