RQLM

Puchýře na nohou

Mým povoláním je ochranka obchodího centra. Musím chodit celý den křížem krážem. Dneska sem si vytvořil v nových botách parádní puchýře na nohou (na obou patách a na obou palcích). Zítra mám další směnu a chtě nechtě ji opět budu muset strávit v těch samých botách. Puchýře jsou tak nepříjemné, že se s tím chodí strašně špatně a vydržet 12 hodin bude utrpení. Nemáte někdo nápad nebo zkušenost, jak to udělat, abych to zítra přežil? nějak znecitlivit ty nohy nebo upravit boty …

Nejlepší odpověď
anonym

Specifikace již uvedených obecných odkazů – jedná se o gelové náplasti Compeed, Scholl a další. Mají v DM i Rossman.

Další odpovědi
hanny 2

Jedině ty puchýře zalepit náplastí s polštářkem,pro­tože do zítra se to ničím nevyhojí!

HOMER

Až půjdeš do práce,tak si to zalep co největší a nejpevnější náplastí,aby ses vyhnul dalšímu odírání,zatím bych doporučil nechat tak,ať to větrá.

Sandy

Kup si speciální náplasti na puchýře, jsou sice trochu dražší (6 náplastí tak za 100 Kč), ale je to jedna z nejlepších věcí na puchýře. Léčí ho, utěšují bolest a protože jsou velmi silné (náplast s polštářkem se s tím nedá srovnávat), tak se puchýř nebude zhoršovat. Ještě bych si k tomu přikoupila gelové vložky do bot. Oboje se dá sehnat v drogeriích i lékárnách. :)

MrGandy

Já si myslím, že byste si měl koupit ještě nějaké pořádné boty.

http://www.ce­lostnimedicina­.cz/puchyre-na-nohou.htm

  • zde máte trochu popsaný vznik a léčbu

Boty nesmí být těsné, volné nebo nevyhovující.

Lékárna

Pěkný den,doporučujeme hydrokoloidní náplasti na puchýře Urgo,viz.link

Zdroj: http://www.le­karnavlipkach­.cz/zbozi/urgo-na-puchyre-hydrokoloidni-naplast-6ks-54590?idvyrobce=-1&hledqs=urgo