Puberta 2(DOTAZ)

Dobrý den.Připojuji se k této otázce.Je mi 18 a také jsem nezačal dospívat.Tím myslím že nemám nikde ochlupení atd…

Odpovědi
Retko

Tak musis vice posilovat, behat na cerstvem vzduchu, hodne jist, a mene sedet u pocitace.

anetadela1

PRO RETKO: Myslím, že to není o posilování, chození ven, atd… ale je to daný genentikou. To by můj 26letý brácha musel být pořád jak 15letý, protože prakticky od puberty nedělá nic jinýho.
Spíš bych se obrátila na lékaře a zeptala se jeho.

Executus

Jak říká anetadela1, navštiv svého lékaře a proberte možnosti jako hormony apod.

iwetax

Já bych šla k doktoru, to přece není normální. Můžeš mít nějakou poruchu.