Avatar uživatele
Ronnynik

Puberta.. :/

Dobrý den, jsem v prváku. Před měsícem jsem dostala měsíčky. Ale mám takový problém – nemám prsa, doslova jsem plochá. Nosím podprsenky, ikdyž do nich nic nemám. Na základce se mi za to děcka smáli a já už nemohla dál. Ted se ale bojím, že tím, že jsem dostala měsíčky už mi prsa nevyrostou Většina holek totiž říká, že nejdřív prsa a potom měsíčky. Je to težký.. porad'te..
Doplňuji:
Děkuji za veškeré odpovědi, hned je mi trošku lépe :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? mojitek, iceT, briketka10 před 4029 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
iceT

Já jsem taky měla žádný prsa když mi bylo tolik co tobě,později přešly zvolna v přistávací dráhu a v 18 jsem sice měla prsa malá,ale měla.Teď už jsou ještě větší,protože už mi je mnohem víc let ,a taky jsem nabrala na váze.Buď jen ráda za to nic,to nic časem naroste,kdybys měla velká prsa,tak jsou s tím jen problémy,bolí záda,mizerně se shánějí hezké podprsenky(teď už to snad takový problém není)ale i tak. A třeba v těhotenství jsou malá prsa výhodou,protože taky narostou.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Braník

to neřeš děvče,ještě sám čas ukáže jak se vše vyvine,nejlepší jsou holky co mají prsa menší nebo malá ,alespon jim v budoucnu nebudou plandat u břicha.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Neboj se všechno doroste. Někomu více někomu méně, ale příroda už to tak má zařízené, že každý dostane to co má mít.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mojitek

jsou kluci,kterým se líbí malá prsa..takže se vůbec netrap 😉
Doplňuji:
Banan93 : svatá pravda 🙂

Ronnynik : a ty se netrap,pamatuj,že co je malý to je hezký.PS: neplatí u chlapů,ale 🙂

Upravil/a: mojitek

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

hlavně se vyhni všem, kteří pořádají veřejné komentáře a poukazují na tvé poprsí bez tebe. Těm se vyhni velikým obloukem, opravdu ,)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

To ale není pravda. Dospívání souvisí s hormony, ale není to podmíněno tak, že se Tvůj vývoj menstruací zastaví.
Mne spíš zajímá, co jste to za mládež, když si kvůli vyvinutým a nevyvinutým vnadám znepříjemňujete život. Víš co je zvláštní? Málokdo z „krasavců a krasavic“, co nám v mládí brali dech, je pohledný i v pozdějším věku. Člověk se mění celý život. Buď v klidu, ještě máš čas, aby se to napravilo a aby Ti narostla prsa.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?quentos Nahlásit

Avatar uživatele
BANAN93

myslím že ti ještě asi povyrostou, ale Dolly Buster asi nebudeš no ..... pokud by ti to moc vadilo tak šetři a v 18ti letech šup na plastiku a nech si udělat pěkný dvojky :D
Doplňuji:
mojitek má pravdu, když budeš mít hezkej zadek, obličej atd. tak prsa jsou jen bonus

Upravil/a: BANAN93

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
huxa

zajímavé, jak vždy všichni řešíte, že důležité je to, co je uvnitř a teď je důležitý zadek a obličej :)
odborný názor ti zde už byl předložen-také teď chodím do prváku a dle mého nezáleží na velikosti prsou, všechny mají něco do sebe :)) i ty moje :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
I_hate

Puberta? Neměla jsi napsat do nadpisu spíš už Adolescence? 🙂

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/A­dolescence

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví