ReHu

Ptáte se opakovaně na sexy povolání u mužů, ale které ženské povolání se vám jeví nejvíc sexy?

Doplňuji:
Nikomu jinému než Bumbesovi se sličné záchranářky nelíbily?

Nejlepší odpověď
iceT

Letuska,zdrav­.sestricka,ser­virka,doktorka.

Další odpovědi
quentos

zdravotní sestra, jedonoznačně…
Doplňuji:
záchranářky taky pravda, ale když je vnímáte v místě nehody z pozice pacienta, jsou to pro vás v ten moment poněkud asexuální bytosti ;{)>

Miroslavst

Hornice :D když vyfárá a pak se sprchuje.
:D:D:D
No, že by zrovna byla sexy zdravotní sestra nebo doktorka, tak to asi ne-tedy pokud zrovna drží injekci. Jinak jo.

anonym

sexy tak asi modelky,herečky

Bumbes

… koukám, že tu asi nikdo neviděl seriál „Pobřežní hlídka“. Tam se to sexy babama přímo hemžilo!

led

matka.
Ale myslím, že tu by mali odpovedať naše silnejšie polovičky 🙂

ten který je

Sekretářka generálního ředitele.

terry

Jj, vidím to stejně jako bumbes .

martina1

Pan quentos mě polichotil,ikdyž to není lichotka k mé osobě,ale je to hezké.
Mě se líbí stevardky a jejich uniformy.Jinak obdivuji moji kamarádku,která je klempířka.

BIGFOOT

ZDRAVOTNÍ SESTRY,DOKTOR­KY,ZÁCHRANÁŘKY,CHO­VATELKY ZVÍŘAT.ženský z pobřežní hlídky s implantáty
a přemalovaný to nejsou sexy ženský,ale umělý kreatury.mám rád normální ženský.BIGFOOT

Zdroj: VELKÝ ZKUŠENOSTI,PROTOŽE SE ŽENSKEJM DOST LÍBÍM.

anonym

no Atka,co je malé to je milé

Miroslavst

Buraku, kterou konkrétně herečku máš na mysli?
Např. Uršula Kluková nebo Aťka Janoušková?