Zlatonka

Ptám se za mojí kamarádku, jestli jí pustí do USA když tady má dluhy u banky..

Chtěla by se tam časem usadit.. Nejdříve by chtěla v USA pracovat a platit dluhy v ČR.. Také zdokonalit angličtinu. Myslíte že v tomto bude problém, že by jí to mohly zamítnout?? Kde najdu více informací, děkuji

Nejlepší odpověď
zzzzz

Vše se dozvíš na ambasádě. Pozor na podvodné firmy, které nabízejí vyřízení víz. Raději se obrať přímo na ambasádu.

http://czech.pra­gue.usembassy­.gov/cs/visas­.html

Další odpovědi
Jsemtady

Celkově je problém se v usa usadit a pracovat. Dá se tam jet snad jen s cestovkou a nebo na pozvání, případně v rámci studií. Teoreticky si tam sehnat práci odsud, což asi nebude snadné a pak pracovní vízum. Pokud by tam odletěla a neměla nic z toho, tak jína letišti vyzpovídají a pošlou zpět.