BENYTA

Ptám se spíše žen kolem padesátky – jsou od gynekologa na předpis i přípravky jako SARAPIS nebo ELLINOR?

Pokud je tedy diagnostikovaná menopauza,jestli na část úhrady přispívá i zdravotní pojištovna,kon­krétně VZP, děkuji za odpovědi.

Nejlepší odpověď
da ny

Ne, gynekolog Vám napíše na RP hormonální „lék“, ne přírodní potravinový doplněk :(.
Menopauza není nemoc, kdo „chce“, zvládne i bez „berliček“ :D

Další odpovědi
mosoj

Ani jedno ani druhé není zařazeno mezi léky. Takže pojišťovna nic nedoplácí.
Snad nevadí , že nejsem žena.