Michal Kole

Ptal se někdo ASPI, proč nám nedala na otestování betaverzi odpovedi.cz?

Logicky:Když odpovídáme tážeme se, tak sna dmáme právo mluvit, jak bude náš „pracovní nástroj“ vypadat.

Přece čím tu bude pohodlnější práce jak pro tazatele tak pro odpovídající tak logicky bude mít server větší návštěvnost.

Někde ve firmách mají zaměstnanci právo mluvit do toho jaký se koupí stroj.

Dělník co dělá se stroji 20 let tak má větší přehled než ředitel nákupního oddělení, na kterého tlačí obchodní zástupce výrobce stroje.

Nejlepší odpověď
Drap

Michale, kde žiješ ????

Další odpovědi
arygnoc

Iste, máš pravdu.

Ale …

… napr už pred tisíckami rokov bolo v Biblii zverejnené, že hovienko sa má zahrabať (zakopať), aby sa neroznášali prípadné choroby (Nový Zákon).
Prejdi sa po ulici a počítaj, koľko tých hovienok nájdeš.

Takže, Tvoja idea je síce fajn, ale zaváňa fikciou, vysnenými predstavami.
Ale to je v poriadku, snívať je vraj zdravé.