Mravenec

Psychotesty u náboru k Městské policii či Policii ČR ?

Aneb jak myslíte, že jsou těžké ? Zvládne je průměrný normální člověk ?

Nejlepší odpověď
Drap

Ano, zvládne je průměrný normální člověk.

Další odpovědi
mojitek

zvládne je pouze podprůměrně myslící bytost,jednou z podmínek je: bytost bez vlastního názoru. Toť fakt,bohužel…

Drap+Gecco : ano,to mělo být účelem,jenže "odborník co tyto testy navrhl byl zřejmě na lysohlávkách,anebo prostě taknějak mimo .

gecco

V těchto psychotestech jde primárně o testování agresivity, komunikativnosti, asertivity…
😉