moravskypav

Psychologie lásky a přátelství

Dobrý večer,

o psychologii se moc nezajímám, ale zajímá mě pár jejich částí. Hlavně kategorie láska a přátelství (vztahy) :).

  1. Chtěl bych se zeptat, jestli nemáte nějaké nápady / odkazy, kde bych mohl najít tyto věci
  2. Vysvětlete mi, prosím, když se přeměňuje pomalu přátelství na lásku a vztah, druhého člověka odmítnete a může se stát, že vás někomu jinému vylíčí jako obtěžujícího člověka či si na vás postěžuje.

Děkuji za odpovědi :)

Nejlepší odpověď
hanny 2

Něco si přečti tady – http://mladaze­na.maminka.cz/scrip­ts/detail.php?id=3657­52

Další odpovědi
rigormortis

Na to odpověď neexistuje.
Každý má nějakou sociální inteligenci, tak ji zkuste použít a zachovejte se tak, jak je podle vás nejvodnější.