Valinka

Psychicky navyrovnaná osoba

Co znamená když je člověk psychicky nevyrovnaný a jak se to nejčastěji projevuje.

Nejlepší odpověď
Vicki

Jedná se o člověka,který podléhá zmněnám nálad,nedokáže se čelem postavit problémům,není psychicky silný,snadněji podléhá i stresu.

Další odpovědi
Michal

Znamená to,že je jako na houpačce, to co ho jednou rozbrečí ,to ho jindy rozruší a rozlobí,je nestálý ve vstazích a většinou si je neudrží.Umí být pedant,ale najednou je volnomyšlenkář.

mojitek

Velmi jednoduse :
Je to magor,psycho.Zalezi jenom jak moc je psychicky nevyrovnany..