Azzurro

Psychické a mentální bloky – Podvědomé vzorce – Programy mozku

V jaké knize(nebo jiném zdroji) najdu podrobný návod jak najít negativní podvědomé vzorce člověka a jak je otočit – nahradit pozitivními podvědomými vzorci? Na internetu jsem našel pouze nepoužitelné nekonkrétní "návody. Děkuji.

Zabývá se tím např. kouč Aleš Kalina(Emoční rovnice), ale ani on, patrně ze strategických důvodů, na jeho audio nahrávkách nepodává konkrétní použitelný návod.

Odpovědi
postcd

možná přemýšlet vědomě nad svými pocity a ptát se sebe proč se tak cítím, proč tak jednám, co přispělo k tomu že jednám tímto nedobrým způsobem. A dávat si protisugesce/ut­vrzovací výroky, kterým budeš věřit. tím si je ukládáš do podvědomí, které pak za tebe jedná. o podvědomí a vědomí je kniha Mistrovské ovládání mysli.

mosoj

Jenom neříkej že na netu nic nenajdeš. Jenom ty víš nejlépe co potřebuješ vědět !
http://tehnika­emocionalneslo­bode.com/okru­gladuga/video-2-3/