lerak14

pštros dá hlavu do písku-kam jdete vy nebo co děláte když máte den BLBEC?

Nejlepší odpověď
panenka

Když mám den Blbec sedím na netu a procházím si stránky nebo si hraji se svými dětmi.

Další odpovědi
hanulka11

Nejraději pokud to jde si zalezu a třeba si čtu knížku, nebo surfuji v PC, prostě jsem nejraději sama

quentos

radši se uklidím ke knize, na čtení se nedá nic zkazit

pštros ale hlavu do písku nestrká, je to pověra … v případě nebezpečí bere nohy na ramena

ten který je

Raději zalezu domů a jsem doma abych ještě víc něco nepodělal.:-)

bigbít

vyberu si nějaký komediální film s Rowanem Atkinsonem anebo koukám na youtube na nějaké skryté kamery, abych se mohla alespoň uklidnit, že nejsem jediná, kdo má třeba zrovna nepodařený den..

bond73

Vzdy se zavru sam v byte a s nikym nekomunikuji,pro­toze o sobe vim,ze jsem v takovym situacich abnormalne nechutny a protivny a mam i rychle vyjadrovani se,takze si lidove ,,nevidim do pusy,, a pak toho druhy den lituji,ale slova vyrcena jsou vyrcena a nedaji se vratit a proto se se radsi izoluji na tuto kritickou dobu sam a vylezu,az je po vsem.

ten který je

To Quentos:Opožděně vše nejlepší k narozeninám.