Krasimirov12

Pspad-jak zveřejnit web. str.

dobrý den. Mám přes PSpad vytvořené stránky.Ale nevím jak je zveřejnit na internetu. Neporadí mi někdo? pište na mail computerboard@seznam.cz

Odpovědi
štamgast

Můžeš zde, prosím, přestat spamovat? Již TŘETÍ otázka na tohle téma, začínáš mi lézt na nervy.

Michal Kole

Musíš si vytvořit účet na nějakém hostingu, třeba na www.endora.cz a mailem ti příjde adresa ftp serveru, kam soubor nahraješ, např. programe FileZilla

Damik

Objednej si webhosting. Např. zde – http://www.at­tivo.eu/cz/web­hosting/

Pak tam jenom přehraješ soubory přes FTP. A to je vše. Návodů na netu jsou mraky.