PSP 3004 Memory Stick

Prosím chci se zeptat. Mám PSP 3004 a potřebuju si dokoupit Memory stick. Bez ní nejde ani skype a to je velká blbost ze strany Sony. Proto s chci zeptat jakou kartu si dokoupit. Potřebuju minimálně velikost 8GB – 16GB POkud máte zkušenosti tak pls poraďte!!! Díky

Odpovědi
Tombik

Já mám 2 GB a v klídku s s tím vystačím. Mám tam trochu hudby, savy a jeden film a mám ještě asi 300 MB volných. Jinak tenhle problém mě také dostal, když jsem předloni psp dostal k vánocům.

Z vlastní zkušenosti si myslím, že by ti stačilo 8 GB, víc využiješ jen pokud budeš hodně stahovat – hl hry (což u 3004 je dost komplikované).