vevinka007

Psí soutěže

Dobrý den, nevíte někdo o nějaké psí soutěži v této době?
Ale i s vodítkem a soutěžema, dovednostma psa.. :)
Děkuji

Nejlepší odpověď
anonym

No já nevím jestli mě www nepřeceňuje, protože z formulace otázky nejsem vůbec moudrá :))
Poněkud mě mate ta podmínka vodítka. Na vodítku se provádí soutěže
v několika disciplínách u pracovních, služebních a loveckých plemen psů
( soutěže ve stopování, zkoušky barvářů atd.) Někdo pokládá za soutěž i psí výstavy, což prakticky je soutěž a přehlídka krásy a pes je předváděn na vodítku, ale mám tušení, že nic z toho nemá tazatelka na mysli.
Jiné soutěže jako např. agility, dog dancing, flyball, záchranářské aj. se pořádají v podstatě celoročně (i v krytých halách) ale bez vodítka a mnohdy i bez obojku.
Zkus specifikovat co myslíš klíčovými slovy: pes,soutěž, dovednost, vodítko, aktuálně…

Další odpovědi
www

Našel jsem toto (zdroj).
Ještě více ti ale možná řekne uživatelka Bohemica, počkej.

Zdroj: www.google.com/se­arch?nomo=1&q=ps%C3­%AD+sout%C4%9B%C5%B­Ee+kalend%C3%A1%C5%9­9&client=ms-opera-mini&channel=new&re­dir_esc=&hl=cs&