Pájo

Psi ne-mají rádi med!??

Mohl byste prosím někdo potvrdit nebo vyvrátit správnost této informace? Nemám bohužel ani zaručeně kvalitni med, ani toho psa… díky za provedení testu a info o výsledku. Prosím jen praktické testy, teorie by bylo dost.
Díky.

Nejlepší odpověď
kropitko

Tak jsem to šla vyzkoušet a dali si med oba,,no ale oni sežerou snad všechno, taky je to na nich vidět,,:-D

Další odpovědi
rosinka

Moje fena měla rakovinu jater,šlo už jenom o dožití, s co nejmenším trápením a veterinář nám doporučil, abychom jí dávali co nejčastěji med. Jak jen snese a bude chtít. Chutnalo jí to a byl to opravdu jenom med, co byla schopna v posledních týdnech života konzumovat.
Ještě dodatek – šlo o opravdu kvalitní med, jiný by neměl smysl.

ReHu

Moji jo. Rády skoro vše sladké :).