Pupy

Psí hřiště a louky

Ahoj, kde v Praze najdu psí hřiště nebo louky? Jde mi o to, aby byl pozemek oplocený a aby tam byly překážky.
Pokud o něčem víte, prosím napište alespoň ulici nebo www stránky pokud mají. Díky.

Nejlepší odpověď
anonym

Nemluvíte se strejdou Googlem ani s tetou Wiki? Škoda, informací je tam spousta. Také třeba tato:

Otevřen nový agility park na Praze 4 – Dogs
Pod patronací paní Marty Kubišové se 29. srpna v 17 hodin vedle Podolské vodárny uskutečnilo slavnostní otevření hřiště pro psy s agility parkurem. … Na tomto hřišti se dá trénovat agility sport – jsou tu přeskokové překážky, slalom …
www.dogsmagazin­.cz/dogs…na-praze-4/

Další odpovědi
helcaify1

Nejsem sice z Prahy ale teta říkala, že je nějaké takové hřiště v Podolí. Zkuste to tam omrknout :)