Elk

Psí blechy na člověka nejdou! Je to pravda?

Doplňuji:
Samozřejmě jenom řečnická otázka – naše Žanetka je čistotňoučká!

Nejlepší odpověď
atriplex

Není. Psí blecha se bude spíše držet psa, protože v psím pelechu se budou vyvíjet larvy, takže proč měnit hostitele. To ovšem neznamená, že se hostitel nemůže změnit. Savec jako savec a expanze a osídlování nových hostitelů je přirozeným procesem každého živého organismu.

Další odpovědi
Michal

To není pravda,ale výrok z filmu.

aramah

Spíš mě zajímá, proč má váš pes blechy,když dnes už jsou přípravky proti parazitům.Nebo je to jen řečnická otázka?

pondělí

zvíře může být sebelépe ošetřeno,ale stačí aby prošlo místem kudy šel ježek a donese si sebou spousty zárodku,který neuhnízdí ale padají jak jde a to i domů,kde přežijí i dva roky.