psi blechy

mame 2 psi1je doma a 2 venku u obou se nemuzu zbavit blech koupu ortosanem strikam sprejem co je na blechy a stale je maji poradte prosim vas jakna ne dekuji

Nejlepší odpověď
kenyrts

SCALIBOR antip. obojek 48cm

Antiparazitární obojek pro malé a střední psy. Prevence infestace klíšťaty po dobu 6 měsíců, prevence infestace blechami po dobu 4 měsíců, prevence sání krve pakomárem rodu Phlebotomus (přenašeč původce leishmaniózy) po dobu 5–6 měsíců a 40–70% letální účinnost na něj po dobu 5–6měsíců, prevence sání krve dospělými komáry (culex pipeins) po dobu 6 měsíců.

Obojek je potřeba nasadit 1 týden před pobytem psa v infikovaném prostředí. Koupání ve vodě nijak neovlivňuje účinnost obojku. Obojek lze používat u štěňat starších 7 týdnů.
Cena: 329,00 Kč vč. DPH 19 %
U našeko psa ho používáme už třetí rok a je naprosto skvělý,jak na blechy či klíšťata i jiné parazity,vřele doporučuji,cena se opravdu vyplatí!!!!

Další odpovědi
Džanička

Koupání a spreje jsou na nic,kup si ampuli na blechy Frontline,pejsky zvaž a podle toho kolik mají kilo tak jim kup ampulku.Mají je u veterináře a v lékárně.Do dvou dnů je po blechách.Pečlivě si přečti návod.(Příklad:po­kud má pes 11 kilo,tak už musíš koupit ampulku od 10–20 kg,nesmíš koupit do 10 kg)Věř že i to 1 kg navíc dělá hodně,jinak by ampule nepomohla.Řekne ti to i veterinář.

maryann

nasemu pejskovi vzdy z jara kupujeme obojek primo u veterinare..nevim znacku,ale stoji okolo 400kc..a za cely rok nema ani blechu,ani kliste..kupujeme ho uz nejakych 5 let a jsme velice spokojeni..a je nutne vystrikat i pelechy a vlastne cely byt..a neustale opakovat..je to delsi boj..a pelechy a byt bych vystrikala klasickym biolitem na lezouci hmyz,myslim,ze je na nem primo napsano,ze je i na blesky mrsky:-)hodne stesti…

Janka741

psi blechy se zabijí tak že je utopíte

mišulík

poradit se s veterinářem

walerianecek

Ahoj, ano ano, tady se podívej https://www.chra­nime-psy-proti-klistatum.cz/. Tady najdeš veškeré info :)

Sabulak

Ahoj, nebyl by nějaký web, kde k tomu najdu bližší info?

Kukulinek

Příspěvek smazán administrátorem.