Rozamunda

psát do životopisu aj kurzy co jsme měli v rámci školy ? certifikáty mám z těch kurzů

Doplňuji:
kurzy jsme absolvovali jako třída

Nejlepší odpověď
annas

Můžete to dát do rubriky, vzdělání, odborná příprava, kurzy. Nebo schopnosti, dovednosti.

Neuvedla jste, o jaký životopis jde, zda kurzy souvisejí s nabídkou místa apod. Čím víc odborných informací o sobě poskytnete, tím lépe.

Další odpovědi
Nuk nuk

Určitě ano. Pokud tto nejsou mezinárodně uznávané certifikáty, nejspíš Vám nepomohou ke zvýšení platu nebo pozice, ale určitá informace o tom, že máte minimálně základní znalosti jazyka, to je. Jsou-li to mezinárodní certifikáty, pak nezapomeňte napsat, o které se jedná.