ratava

psaní oběma rukama současně

Lze jednou rukou napsat slovo a druhou současně jiné? Např.: Levou rukou den a pravou současně napsat noc?

Nejlepší odpověď
Drap

Určitě je tomožné a někteří jedinci to zvládnou. Chce to však zřejmě jisté předpoklady a spoustu cvičení

Další odpovědi
venkovan

Určitě. když jsou lidi kteří jednou rukou mačkají bíle klávesy, druhou černé a ještě k tomu nohou šlapou na pedály a jazykem obrací notové listy, tak proč při troše tréninku by to nešlo takto psát.

SeptikB

Možná, že nějaký mnich z asijských chrámů by to dokázal. Průměrný západní člověk má mozek tak nerozvinutý, že nedokáže dělat ani např.každou rukou jeden čtverec v jiném směru, aniž by s tím neměl problém…