Leissy

Může psát knihu i třeba 11 ti leté dítě nebo jen dospělí??

Ahoj, mám dotaz ohledně knížek. A ještě jedna otázka pokud bude knihu psát dítě má nějakou šanci na vydání?

Odpovědi
mosoj

Knihu můžeš psát třeba i v prenatální období nakonec možná že ji s moderním záznamem do mozku.
Jestli někdo bude vydání financovat nezávisí na věku autora ale na komerčním úspěchu.
Doplňuji:
Oprava.

Knihu můžeš psát třeba i v prenatální období, nakonec možná že ji píšeš i s moderním audiozáznamem do mozku.
Jestli někdo bude vydání financovat, nezávisí na věku autora, ale na komerčním úspěchu.

huxa

Dokonce ji ani nemusí nikdo financovat, stačí ji sepsat a dát volně ke stažení. Případně můžeš přiložit číslo účtu s apelací na tvoji podporu.