RadaBrysova

psaní knihy o upírech

Ahoj zajímalo mě jak by se mohl stát upír znovu člověkem mám svou představu že se musí zabít kůlem a následně mu musí člověk darovat svou krev ale z vlastní vůle a musí být nakapána upírovy přímo do rány v srdci aby se v něm liská krev co nejrychleji rozšířila a udělala z něj opět člověka háček chci udělat v tom že ten daný člověk ( upírova vyvolena) začne umírat… protože vyměnila svůj život za jeho, obětuje se pro lásku… zajímaly by mě vaše nápady a ještě jedna věc taky bych chtěla vaše nápady ohledně upířího sexu jestli má váhat protože by jí při tom zabil nebo jestli se do toho mají vrhnout po hlavě :D díky za nápady
Doplňuji:
na twilight ne spíš na upíří deníky :)

Nejlepší odpověď
anonym

Myšlenka je nepůvodní, zkus vymyslet něco jiného!
Nejlépe originální nápad i zpracování. Poslední dobou je upířích příběhů víc než dost.

Další odpovědi
anonym

Když si něci vymyslím, tak za to budu chtít honorář. To víš, autorská práva jsou platná i v této oblasti.
Chceš-li být autorkou nějakého díla, tak si to koukej rozebrat a vyřešit sama. Tahat z lidí na poradně rozumy, jak svou nedomrlou myšlenku splácat na základě cizích nápadů do nějaké podoby, to nevypovídá o tvůrčím talentu.
Pokud na to máš, piš. Ale sama!

iceT

Myšlenka,že by daný se člověk z lásky obětoval,aby byl zase člověk je sice hezká,ale co kdyby se obětoval přítel?
Kdysi jsem viděla film,tam byla upíří epidemie,a lidé nakažení upírstvím se mohli změnit zpět ve člověka,pokud absolvovali sluneční lázeň.To nechtěně vyzkoušel jeden,a pak po něm následoval další řízeným pokusem,podařilo se a nikdo při tom neumřel.
Upíří sex?Tos koukala na Twilight?Hm,to už tady bylo,a už to nebude ono.
Doplňuji:
v Upířích deníkách sexovali normálně a pokud si pamatuju,tak s tím ani nijaké okolky nedělali,ž by se upír bál,že by holce ublížil.

bolak

Napumpovat ho nějakým koagulantem, aby vykrvácel, což by mu způsobovalo neskutečná muka, v době krvácení by byl vystaven žáru slunce a až by v něm ani kapka krve nezbyla, tak by se mu zavedla transfúze nové krve, která by musela být připravena z 20ti čerstvě zabitých novorozenců s krevní skupinou 0, ne starších víc než 1 den, a jejich krev by byla navíc smíchána s česnekovou šťávou. Pak by teoreticky měl šanci že se stane člověkem, ale muka která prožíval během této zpětné transformace, by se mu vracela noc co noc, v době kdy se ostatní lidé těší z bohatého spánku, který by mu až dokonce smrti nebyl dopřán. Samozřejmě stále je tu ta možnost stát se znovu upírem, stačí když opět okusí krev…