perry27

Psaní knihy-Informace o 20. století

Chtěl bych napsat detektivní příběh z 20. století z prostředí USA(40.-50. léta) zkouknul jsem pár filmů přečet nějaké články, ale potřeboval bych poradit. Neznáte nějakou stránku, kde by jsem našel informace například o oblečení, autech nebo style života v USA v tomto období ?. Předem díky

Odpovědi
Bernie

spousta filmů, ještě prohibice, sázení, klas. gangsterky a tak.....klasika, jeden dobrý film je s B.Willisem, jak chce vrátit ty svoje prachy, myslím 70tis. jen nevím, jak se to jmenuje. A auta, to je jednoduchý, na Kubě s nima jezděj pořád.....:-)