Miroslavst

Psaní emailu o kávě

Kdo mi psal teď mejl o kávě?
Email odesilatele je totiž jen číslo 10 a odpovědět na něj nelze.
Je možný podpis jako na odpovědích?
Doplňuji:
Ona to není blbost jak se někomu zdá. Jde o to, že jsem dostal mejl a místo adresy odesílatele tam bylo jen číslo. už je to vyřešeno.
Chodí vám taky mejly s číslem?

Nejlepší odpověď
BEAES

Ještě, že se tu neptají všichni na takové pitominky.....sorry

Další odpovědi
Jahoda

Najdeš to nahoře. Je tam napsané odpoved@odpovedi – zpráva od …
Můj typ je Quentos. Ten mi teď také napsal mnoho e-mailů jen s čísly…

Já k Vám, Quentosi, nenapsala žádné sprosté slovo. Ale Vy mne posíláte do pr*ele. Kdo komu tedy nadává? Můj první e.mail k Vám byl slušný, tak už nic neřešte, protože to stejně nemá cenu…

vecernice

A vo co tady de???

Bumbes

Doufám, že byl ten e-mail alespoň zajímavý…

quentos

já to nebyl, to si jenom Jahoda vybíjí svoje paranoidní sklony. Začínám s láskou vzpomínat na tu trapku, co jí sem chodila jenom nadávat – Pink, Růžovička, Pinkulínek a spol. Teď už asi vím, čím ji Jahoda tak vytočila.

kdepak, nehulím, v životě bych to nevzal do huby, to mě jenom rozladily trapné urážlivé emaily od Jahody.

anonym

tak to se omlouvam quentosi

Michal

Neroumím tomu,co jste psal v E-mailu,když jsem Vám děkoval za stránky o kávě.Můžete mi to vysvětlit,až bude čas. Děkuji Michal.

ReHu

Já ti nepsala mail, ale na skype a ani nevím, jestli jsi byl připojený 🙂.