vveri

Psali mi z čísla +420962727820­602 prosím co je to za číslo a kolik stojí volání na toto číslo?

Nejlepší odpověď
gecco

Napsala´s to číslo dobře?
Má nějak moc čísílek..
😉
Doplňuji:
Pokud jsi číslo opsala správně, je to zvláštní…
V Česku se, pokud vím, nevyskytuje „962“, to je mezinárodní předvolba Jordánska…
😉
Osobně bych tam nevolal – pokud někdo něco chce, ať zavolá znovu…
😉

Další odpovědi
Emefej

Podívej se na ceník. Levné to nebude.

Zdroj: http://www.ctu­.cz/cs/downlo­ad/ochrana_spo­trebitele/ochra­na_spotrebite­le_informace-ucastnici_cislo-9.pdf

zjentek

to je zpráva z hlasový schránky, nejspíš od O2, protože pamatuju, že to měl už eurotel ..dobrá nápověda je, když si přečteš, o čem ti v tom sms píšou
Doplňuji:
dovolat se tam můžeš, ale nejprve si zjisti ceník volání do hlasový schránky

HZK

Nejlepší je vytvořit si učet na odorik.cz, pomocí kterého lze po dobití kreditu volat ze skypu kamkoli, za haléře. Já takto obvolávám neznámá čísla. Jednou jsem se dovolal do ruska, pán chtěl ubytování.