Big Bad Wolf

Psali jste někdy Ježíškovi dopis na Boží Dar a odepsal vám?

Jsem takový dopis psala úplně poprvé, tak se těším na odpověď. Vlastně jsem poprvé psala dopis pro Ježíška. Ani v dětství jsem je nepsala. Jinak děkuji za vaše odpovědi.

Nejlepší odpověď
Drap

Za mého mládí Ježišek ještě neměl na Božím Daru poštovnu. Vnuci tam letos psali a odpovědi už dostali.

Další odpovědi
Jikra

Já jako dítě psal. No, psal, toť otázka. Spíš datloval. Jak píše -Drap-, za mých mladých (dětských) let, tenkrát žádná adresa na Ježiška nebyla. Tak jsem se snažil jaksi neumělým dětským písmen loudit od Ježíška dárky, ale ta adresa byla uplně jiná než je dnes.
Tenkrát byla : „Ježíšek nebe“ a dopis se dával za okno.