Marty99x

Psal jste nekdo nekdy esej na Farmu zvířat (G. Orwell)? Pokud ano, mohli by jste mi poslat vzor pro inspiraci?

Doplňuji:
Opravdu si nevim rady, přiznávám, je to do skoly, ale samozřejmě bych to nejak upravil.

Nejlepší odpověď
Fyzik

Jo tak pro inspiraci…

Další odpovědi
gecco

Základem je – si tu knížku přečíst…
😉
A zrovna tahle obsahuje ´diskutabilních´ temat spoustu, stačí si pak jen vybrat.

orwell

Rozhodně doporučuji přečíst! A také dílko „1984“. Jedná se o nadčasové věci. Ten chlap umřel asi před 65 lety, ale vypadá to, jakoby to napsal včera. Osobně jsem tím byl fascinován. Jestli ti to pomůže, mrkni na http://www.you­tube.com/watch?v=5kVPz2_­GEbc ale pak už musíš sám.