ORION_

PS4 – WiFi VS Lan. Co je lepší ?

Ahoj,
chci se zeptat co je lepší. Jestli mít připojený PS4 k internetu přes WiFi nebo přes Lan a jestli je v tom nějaký rozdíl.

Odpovědi
cochee

Jelikož se PS při provozu nepřenáší, nepřináší připojení přes wifi žádnou výhodu, snad kromě případu, kdy by bylo fyzicky obtížné natáhnout ethernetový kabel. Wifi je vesměs pomalejší (ale to zas ne o tolik, aby to vadilo při hrách) a méně stabilní připojení nežli připojení „drátem.“