Nikdo...

PS3 – DNS error 80710102

Ahoj,
potřeboval bych poradit. Chci připojit svůj PS3 k internetu a nejde mi to. Chtěl bych se zeptat z kama má sehnat IP adresu a z kama mam sehnat DNS? A ještě když dělám kontolu připojení napíše se mi tam IP adress: Seceeded DNS:Failed a napíše ze toto je DNS error (80710102).

Odpovědi
SeptikB

http://console-forum.net/tema/23631-jak-pripojit-ps3-k-internetu

Podle tohoto návodu nepotřebujete znát nějaké IP adresy ani DNS, protože po připojení k internetu se nastaví automaticky. Pokud i přesto musíte zadat nějaká 10místná čísla, zjistíte je v PC, ze kterého jste napsal tuto otázku (buď na liště vedle hodin – ikona připojení, nebo Ovládací panely – Připojení k síti apod).