Miroslavst

Prý se to k ženám nehodí. Kouříte?

Když kouří chlap tak je to prý normální, ale k ženě to prý nesedí a tak se ptám žen-kouříte?

Nejlepší odpověď
panenka

Nekouřím.

Další odpovědi
anonym

jak co

kapka

Cigarety, doutníky, dýmky nekouřím.

Jahoda

Ne, tabákové výrobky nekouřím.

aramah

(I kouřit je třeba, s gracii.)

haluzka

Taky nekouřím, ale nechápu, kde se tento „předsudek“ vzal, že se cigareta k ženě nehodí …

gnr54

Ode dneška se snažím nekouřit.Bude to hodně těžký,protože už od rána mám na to velkou chuť.
Doplňuji:
Je to hrozný,ale zatim se držím.Dnes se mi chtělo zakouřit snad 30×.

Bunnik

Nekouřím a kouření se mi nelíbí ani u chlapů.

Martina S.

Už jsem to hodně omezila, ale těch deset denně vykouřím.

quentos

… to není předsudek, to je prostě fakt, dámám tu nesluší. Vidíte krásnou dámu k nakousnutí, aktivují se vám slinné (a jiné) žlázy a teprve na druhý pohled uvidíte v její sličné ručce cigáro: zaručeně se vám obrátí žaludek naruby.

led

a naopak to taky může být. Hezkej kluk, cigáro, a žaludek naruby…

kablik

kuřáci SMRDÍ, když jedu tramvají nebo autobusem a zamne se posadí kuřák začne mi dýchat za krk, okamžitě se musím přesunout do druhé poloviny vozu, kuřáci je mi vás líto…