Prý se stromek Tea Tree nechá pěstovat doma, ale nevím, kde bych ho mohla koupit a za kolik?

Dobrý den, prý se stromek Tea Tree nechá pěstovat doma, ale nevím kde bych ho mohla koupit a za kolik?

Nejlepší odpověď
kropitko

Tak v první řadě,keř se nejmenuje,tak jak uvádíte,takže odpověď na to,ať si to najdete je nesmyslná. Keř se jmenuje Melaleuca viridiflora, známý Tea Tree Oil (česky kajeput, nesprávně „čajový strom" nebo dokonce „čajovník"). Cena je různá,můžete ho sehnat za 100,– nebo třeba taky za 1000,–kč, Přez léto dáte keřík ven,na zimu ho dejte domů.

Jinak se samozřejmě dá pořídit v každém větším zahradnictví.

Další odpovědi
louhra

Doporučuji ve vyhledávači zadat slovo.Je tam mnoho článků,jistě si vyberete.
http://www.tea-tree-oil.cz/