jmachan

Pry se poplatek z feny neplati protoze se plati jenom ze psa. tak je to ve vyhlasce.je to pravda a nebo ne?

Nejlepší odpověď
Drap

je to nesmysl. Platí se i z feny.

Další odpovědi
Marunka2

Kdo vám to navykládal. „Má matka jenom jednu dceru má, a tou jsem já…“
Samozřejmně se platí i za fenky, štěňata, vykastrované i plodné, a teď nevím, jaké by mohly vzejít další odlišnosti od pojmu „pes“.
Možná, že kdybyste si počídili vlka, hyenu nebo jinou psovitou šelmu, tak tam by se to možná řešilo jiank 😉.

Salvaje

Jestli je ve vyhlášce, že se platí za psa, tak to neznamená, že se neplatí za fenu :) Fena je taky pes :)))