Prý se něco chystá 17 listopadu v Praze na Albertově? Nevíte něco o tom?

My, z vesnic, osad, polosamot i samot, nemáme informace z první ruky!

Odpovědi
anonym

určitě se někde něco chystá. já se chystám jít do práce, oslavit výročí konce zlatých časů, kdy to stálo za …

Agneta

Já ti to řeknu, a ty to vyžvaníš, že? :DDD

anonym

Budou hledat Zemana po iks letech v davu.
Vy vesničani nemáte přístup k informacím?

Drap

Chystá ? Oslavný, nebo smuteční akt ?

lexx

houby, poplašná fáma jako konec světa 2012, když to nezorganizujou komanči (viz „revoluce“ 11/1989) tak je to trapný kabaret pro 20 pivních strejců asi tak

Tuňák

Židobraní, možná…

Michaelacz

Max jako vzdy par kriklounu, ostatni budou jen zvanit po hospodach, v teplu u pocitace. Jako Holesovska vyzva, jecela hlavne Morava a ve vysledku zalostne malo lidi. Navic pokud vse budou organizovat, nebo se podilet tluchuby, co o praci nezavadi, i kdyby na ne sama skakala…

ptáč

Kdysi stávku kdosi v práci organizoval. I vedoucí party, který byl v KSČ. Tenkrát to znělo jako povinnost. V práci zůstali jen hňupi, aby se zalíbili světu. Dnes by stávka nebo demonstrace byla jednodušší, protože by to neproběhlo v pracovní době, ale ve státní svátek. Ale schází organizovanost, nějaký hlas, domovník, nebo parta, která by řekla: jedeme do Prahy. Po skutečné tělesné práci – tedy ne vysezené v autě nebo s nohama nahoře, by měl málokdo odvahu jet až do metropole. Když je potřeba dělat i přes svátky, aby bylo na sůl.

anonym

Jugare, nechtěl jsi napsat MY, vesničané nemáme… ? Tvá nedobytná tvrz stojí u Plzeňského pivovaru?

anonym

Nebydlím ve městě a ani na vesnici,jsi opět jako vždy mimo!!!!!

anonym

Takže pod mostem? Když jsi nevybral, mnou uvedené možnosti?

anonym

Ne,bydlím na polosamotě mimo město i vesnici,stačí ti to takhle?
Já byl sám demonstrant,tak že sám proti sobě bych nešel.
Ty pokud chceš pokládat otázky,tak tam nepiš mé jméno a otevři si nick a klidně se ptej.
Žádost na tebe mám poslanou asi měsíc.zdar

anonym

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-je-v-teto-otazce-od-barbakana-jen-lez#discussion

anonym

A co je napsané v otázce za typy bydlení? Ale ještě máš oči zarudlé krví jako sovětské vlajka, tak ti to prominu! Nick nejde otevřít.

anonym

No, Drape, možná masakr, ale kdo půjde proti demonstrantům(pokud nějaká bude), když zrušili LM, ozbrojenou pěst dělnické třídy ?