verka

Prý o půlnoci nestraší?

Teď na mne z reklamy vyskočil nějaký kandidát z Brna, a zkazil mi myšlenky ze sexy-otázek. Taky vám tam běhá?
Doplňuji:
No a už mi ho začíná být líto, takhle vypadat a jěště jenom kvůli mě platit reklamu!

Nejlepší odpověď
mosoj

Ano. Teď mi tu běžel můj kamarád kocour.
Doplňuji:
A sex je v háji.

Další odpovědi
anonym

taky nemám reklamy

ReHu

Mě tu „běhá“ Steven Segal.

anonym

O půlnoci? Někde straší 24 hodin – non stop a běžně.

Miroslavst

nemám reklamu :D

BENYTA

Naštěstí ne,kolegové zde mi pomohli se reklam zbavit,najděte si ve starších dotazech,jak na to…

led

Varovanie:
O polnoci straší aj počítačom. Ak chcete prežiť bez strašidiel, nemajte o polnoci zapnuté stránky: vláda,parlamen­t,zdravotná a sociálna poisťovňa,daňové riaditeľstvo,…
Ako liečbu proti strašidlám použite www.odpovedi.cz

nabubindes

vážně a dá se na to spolehnout? nerad bych byl přistižen…

BIGFOOT

To se teda budete divit, ale o půlnoci straší a to mnoha lidem ve věži.BIGFOOT