hanjimka

Prý má zítra sněžit-fuj-máte už koupené nebo vytažené zimní boty?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Jak jsem již psal, v práci jsem dostal nové zateplené boty a ty už jsem si dnes vzal. Sníh nepřišel, ale zima byla pořádná :(

Další odpovědi
hanulka11

Zimní boty mám při ruce , mám loni koupené koncem zimy ,takže skoro nové. Pokud bude opravdu hn…ě pojedu autem to můžu i v polobotkách těch pár metrů k autu.

janek66

Zimní boty jsem si koupil už minulý týden a hned jsem si je obul.Jsem na zimu připraven.