venkovan

Prý je už vysledován poměr mezi pasem a boky ženy který u mužů vyvolává o ni podvědomý zájem. Jaký přibližně je?

Mne to tak napadlo, jak se tu jedna dívka trápí dietou aby byla štíhlá.
Doplňuji:
No nevím jak na koho, ale zřejmě ten poměr – funguje. Alespoň u sebe jsem se všiml, že určitý propracování tvar postavy ženy – jedno jestli štíhlé, či plnoštíhlé, ale která neměla pas stejně široký jako boky, či boky nepřiměřené široké k pasu mne pozitivně zaujal.
Možná, že leckterá žena která se trápí dietami by se mohla zamyslet nad možnostmi své postavy víc než nad šílenými dietami.
No jsem zvědav až to vyzkoumají na mužích. Asi většina z nás propadne.

Odpovědi
iceT

Taky jsem to četla…

Prim hraje tvar těla
V první řadě je velmi důležitý tvar těla. Za nejatraktivnější lze považovat tvar přesýpacích hodin, kdy má žena oblá ramena, štíhlý pas, oblé boky a menší, přesto oblý zadeček. Ideální poměr mezi pasem a boky je prý 0,67, což vypovídá o tom, že je žena v nejlepším – produktivním věku.

Zdroj: http://www.no­vinky.cz/zena/vzta­hy-a-sex/216118-saty-delaji-cloveka-aneb-jak-byt-pro-muze-jeste-atraktivnejsi.html