gab.

Prý je noví zákon že na kolečkových bruslích nesmíš na cyklostezku je to pravda..??

Nejlepší odpověď
www

Žádný noví zákon neexistuje, pouze nový 😉 .
Něco o jízdě na kolečkových bruslích a cyklostezkách najdeš zde

Zdroj: www.google.com/se­arch?nomo=1&q=ko­le%C4%8Dkov%C3%A9+brus­le+cyklostezka&cli­ent=ms-opera-mini&channel=new&re­dir_esc=&hl=cs&

Další odpovědi
Drap

Pokud vím, tak zákon na bruslaře jako takové, nepamatuje. Tudíž je bruslař považován za chodce. Pokud je na cyklostezku zakázán vstup chodcům, pak by tam tedy nesměl. Pokud vím, tak spousta cyklostezek je využívána jak cyklisty tak bruslaři. O žádné nové změně nic nevím.

Ovechka

Kolečkové brusle kdo je používá lepší je ferrarí