jeffík

Pry existuji lacine settopboxy, schopné přes USB nahrát do flash paměti pořad z TV.Jak to pak ale promítnout?Dík.

Pořad nahraný na flashku

Odpovědi
iq

No pak to přehraješ na přehrávači,který má usb vstup kompatibilní s flash pamětí a je schopen přehrát formát, kterým daný setopbox nahrává.Předpo­kládám mpeg2,což zvládají všechny přehrávače. 🙂

mosoj

Nové televizory již mají vstup jak na karty tak USB. Tam není problém.
Jinak jedině v PC. Nebo jestli to náhodou nepůjde přes ten settopbox který to nahrál.
Nikdy jsem se o to nezajímal. Pokusím se na to mrknout.

Tak jsem to proběhl a zjistil jsem, že pokud umí settop box nahrát, umí i přehrát.
Formáty a schopnosti jsou odvislé od typu.

alexandra

Půjde to přehrát,na tom settoboxu,na kterém jste to nahráli.V menu toho Settoboxu,se Vám to potom ukáže.