Chlípník

První tetování?

Dobrý večír,
přemýšlím o nějakém tetování, trochu se drobně vyzdobit :) ale né nic okázalého a vulgárního. Spíše něco elegantního a smyslného. Napadlo mě nějaká variace jing jang by mohla vypadat pěkně, obvyklé je to na rameno, sice nevím proč, jestli kvůli bolesti, či by to tak malé na hrudi nevynikalo, nevím. Nechám si poradit, pokud máte zkušenosti či smysl pro estetiku 🙂
klidně posílejte linky na obrázky co vám padnou do oka

Odpovědi
anonym

Kdybys znal svou skutečnou hodnotu, neměl bys zapotřebí uvažovat o jakémkoli „zdobení se“. Natož aby ses označkoval populárním okultním symbolem. tetování vypadá pěkně, ale ve skutečnosti hyzdí, škodí a zakrývá pravou hodnotu i krásu. Takže používej rozum a zjisti si pravdu o své hodnotě. Ušetříš si spóóóóóóustu problémů i peněz!!!!

veronika36

Záleží jak chceš,aby dané tetování šlo vidět. Uvědom si, že také záleží na práci, kterou děláš nebo ji budeš chtít dělat. Být tebou dala bych si ho někam, kde ho vždy můžeš schovat – nikdy nevíš třeba jestli to nebude nějakému „šéfovi“ vadit. Jinak se mi líbí jak píšeš to jing jang třeba za krkem, ale na hruď bych si ho rozhodně být tebou nedávala, příjde mi , že se tam opravdu nehodí, JInak se mi líbí třeba nějaký anglický nápi (př, přísloví) a ty se hodí kamkoli. Samozřejmě to je na tobě :D .